Koncert pro Máňu a Honzu 2024

Již v roce 2016 proběhl první charitativní Koncert pro Máňu a Honzu, jehož výtěžek podpořil čtyři jejich osiřelé děti. V následujících letech se uskutečnily další úspěšné koncerty na památku manželů Máni a Honzy a na podporu velkých rodin, které se dostaly do tíživé situace. Děkujeme všem účinkujícím i dárcům.

Výtěžek letošního koncertu, který proběhl v neděli 17. března, věnujeme mamince Veronice, které je 32 let a sama se stará o pět svých dětí (Honzík 16, Kristýnka 12, Klaudie 10, Verunka 8 a Pavlík 3).

Nepoznala své biologické rodiče a prostředí, kde vyrůstala, mělo také svá „ale“. Od patnácti let se protloukala životem v podstatě „na vlastní pěst“. Její láska k dětem a nezlomná vůle vše zvládnout jí pomohly obstát v extrémně náročných startovních podmínkách života a jako matka samoživitelka dnes spolu s dětmi vplouvá do vod františkánské farnosti v Plzni. Sama bude letos o Velikonocích pokřtěna a je pro nás příkladem nejen schopnosti ustát výrazně horší ekonomické podmínky, ale také silné víry a lásky k Ježíši.

doporučil P. Šebestián Smrčina OFM

Veroniku a její rodinu můžete podpořit

číslo účtu: 2077787015/3030
zpráva pro příjemce: VERONIKAW